ATEN KVM kabel [1x VGA zástrčka, USB 2.0 zástrčka A, jack zástrčka 3,5 mm - 1x USB 2.0 zásuvka B, jack zástrčka 3,5 mm, DVI zástrčka 18+5pólová] 3.00 m černá
Kód: C2342071
Výrobce: ATEN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 172,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 3.00 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Typ konektoru A (vstup) | VGA zástrčka · USB 2.0 zástrčka A · jack zástrčka 3,5 mm |
| Typ konektoru B (výstup) | USB 2.0 zásuvka B · jack zástrčka 3,5 mm · DVI zástrčka 18+5pólová |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | KVM |
| Kategorie produktu | KVM kabel |
![ATEN KVM kabel [1x VGA zástrčka, USB 2.0 zástrčka A, jack zástrčka 3,5 mm - 1x USB 2.0 zásuvka B, jack zástrčka 3,5 mm, DVI zástrčka 18+5pólová] 3.00 m černá](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/19195333-aten-kvm-kabel-1x-vga-zastrcka-usb-2-0-zastrcka-a-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-usb-2-0-zasuvka-b-jack-zastrcka-3-5-mm-dvi-zastrcka-18-5polova-3-00-m-cerna.jpg?n=aten-kvm-kabel-1x-vga-zastrcka-usb-2-0-zastrcka-a-jack-zastrcka-3-5-mm-1x-usb-2-0-zasuvka-b-jack-zastrcka-3-5-mm-dvi-zastrcka-18-5polova-3-00-m-cerna&v=)