UGREEN USB kabel USB 2.0 Apple Lightning konektor, USB-A zástrčka 1 m bílá 20728
Kód: C3462605
Výrobce: UGREEN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 394,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1 m
Lightning konektor rovný samec
USB a rovný samec
Bílá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 1 m |
| Typ kabelu | USB kabel |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | bílá |
| Připojení kabelu | Apple Lightning konektor · USB-A zástrčka |
| Typ konektoru | rovný |
| Typ připojení | USB-A na Apple Lightning |
| Specifikace kabelu | USB 2.0 |
| Maximální přenosová rychlost | 480 MBit/s |
| Typ připojení (monitor) | Apple Lightning; · USB 2.0 |
| Výstupní napětí (min.) | 5 V |
| Hmotnost | 35 g |
| Kategorie produktu | USB kabel |
| Pohlaví konektoru 1 | Mužské |
| Pohlaví konektoru 2 | Mužské |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Maximální výstupní proud | 2.4 A |
| Průměr kabelu | 10 cm |
