Delock 11477 1 + 5 portů přepínač KVM HDMI klávesnice 3840 x 2160 Pixel
Kód: C3381586
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 477,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento KVM přepínač od Delock je praktickým řešením pro připojení počítače s HDMI výstupem a počítače s USB-C™ DP Alt Mode výstupem na HDMI monitor.
Stisknutím tlačítka na zařízení lze přepínat z jednoho počítače na druhý. Kromě toho lze pomocí dvou konektorů USB 2.0 připojit myš, klávesnici nebo USB paměť.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Černá
Typ portu klávesnice: USB port pro myš: USB port pro video: HDMI
3840 x 2160 pixelů
Materiál krytu: plast
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 72 x 16.8 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 16.8 mm |
| Vnější šířka | 72 mm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Ovládání (Digital Signage) | klávesnice |
| Port | 1 + 5 portů |
| Video o | HDMI |
| Optické rozlišení videa | 3840 x 2160 Pixel |
| Kategorie produktu | přepínač KVM |
| Konektor USB | Micro USB typ B. USB typ A. USB typ C |
| Typ portu klávesnice | USB |
| Typ portu myši | USB |
| Typ videoportu | HDMI |
| Šířka pásma videa | 60 Hz |
| Počet portů USB 2.0 Typ A | 2 |
| Základní materiál | Plast |