ATEN CS1764A 4 porty přepínač KVM DVI USB 1920 x 1200 Pixel
Kód: C491381
Výrobce: ATEN
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 511,- Kč s DPH
Popis
Na CubiQ™ DVI KVMP switch s USB 2.0 CS1 764A naznačuje zcela nový směr v oblasti KVM funkčnost, že 4-portový KVM switch s 2-portový USB 2.0 Hub. Zároveň má možnosti připojení pro digitální monitor (DVI). Kromě toho disponuje switch KVMP nová video DynaSync™-technologie od ATEN, která optimalizuje rozlišení obrazovky a zapnutá zařízení automaticky rozpozná - ten znamená, že KVMP přepínač, pokud je počítač vypnutý, automaticky přepne na další zapnutý počítač umschaltet. Jako KVM switch umožňuje es, čtyři počítače z jedné konzole (USB klávesnice, monitoru a USB myš). Než USB 2.0 Hub umožňuje s jednotky připojené počítače, zeitversetzten přístup na připojené USB zařízení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Jedna USB konzole ovládá 4 počítače s DVI grafické karty a 2 další USB 2.0 zařízení
Integrovaný 2portový USB 2.0 Hub
Rozlišení až 1920 x 1200 při 60 Hz
Nezávislé přepínání mezi KVM, USB a audio signály
Vlastnosti
- Plně kompatibilní se standardem USB 2.0
Přepínání počítačů prostřednictvím tlačítka a klávesových zkratek
Audio přenos s plným rozsahu basů pro výjimečný zvuk na audio zařízeních se zvukem 2.1 Surround
Multiplatformní kompatibilita: Windows, Linux, Mac a Sun
Podporuje digitální DVI a analogové monitory - plně kompatibilní se specifikacemi DVI
Kompatibilní s HDCP
Video DynaSync™ - ukládá identifikační data monitoru (EDID), aby stále udržoval optimální rozlišení obrazu
Automatické rozpoznání zapnutého zařízení
Konzole s emulací portu myši a funkcí Bypass podporuje většinu ovladačů a multifunkčních myší
Podporuje a emuluje Sun/Mac-Tastaturen
Automatické přepínání portů pro sledování připojeného počítače
Firmware lze aktualizovat přes USB
Rozsah dodávky
- 4x KVM kabel
- 1x napájecí zdroj
- 1x návod k obsluze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (d x š x v) 55 x 271 x 87 mm |
| Barva | černá |
| Vnější výška | 87 mm |
| Vnější délka | 55 mm |
| Vnější šířka | 271 mm |
| Audio - sluchátka | Ano |
| Audio - mikrofon | Ano |
| Kaskádovatelnost | Ne |
| Ovládání (Digital Signage) | USB |
| Port | 4 porty |
| Možnost montáže do racku | Ne |
| Napájení | přes napájecí zdroj do zásuvky |
| Přepínací funkce | klávesová zkratka |
| Video o | DVI |
| Počet UDB 2.0 portů | 3 x |
| Počet přepínatelných PC | 4 |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1200 Pixel |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Kategorie produktu | přepínač KVM |