ICY BOX 70418 USB Hub 7 portů USB-A USB 3.0 5 GBit/s s hliníkovým krytem černá IB-AC618, 7 Port USB 3.2 Gen 1 Hub mit 1x Tablettladeport, mit 12V 3A Netzteil
Kód: C2841459
Výrobce: ICY BOX
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 559,- Kč s DPH
Popis
7násobný výkonPokud budou opět obsazeny všechny porty USB 3.0, ale budete potřebovat data z USB flash disku, mohl by tento kandidát skutečně napravit. USB 3.0 port lze na počítači sice stále počet, ale dostanete k němu sedm nových portů a navíc je mnohem dostupnější na pracovišti.Ne všechny jsou stejnéJeden port USB 3.0 je něco jiného než ostatní. Bod 7 je takzvaný nabíjecí port, který umožňuje nabíjení mobilních zařízení a (přídavných) akumulátorů pomocí 5 v při 2,4 ampérech. Nabíjení je tedy o něco rychlejší z ruky, protože normální USB 3.0 porty mohou poskytnout pouze 0,9 A.Odolná zápustkaHub IB-AC618 rychle rozmazává nic. Vysoce kvalitní hliník odvádí vznikající teplo ven a efektivně tak zajišťuje chlazení. Kromě toho je materiál lehký, lze jej těžko poškrábat nebo podobným způsobem a je tak ideální i pro profesionální použití.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ BRozhraní hubu: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A. Přenosová rychlost 5000 Mbit/sBarva výrobku: černá.Materiál krytu: hliník Typ síťového zdroje: Stejnosměrný proudVstupní napětí: 12 VVstupní proud 3 A. Šířka 46 mmHloubka: 113 mmVýška: 26 mm. Šířka obalu 80 mmHloubka balení 100 mmVýška balení 200 mm
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0.8 m |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 113 mm |
| Vnější výška | 26 mm |
| Vnější šířka | 46 mm |
| Výška | 26 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 7 x |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A |
| Port | 7 portů |
| Napájení | napájení přes USB |
| Specifikace kabelu | USB 3.0 |
| Maximální přenosová rychlost | 5 GBit/s |
| Počet výstupů | 7 x |
| Místo použití | externí |
| Hmotnost | 122 g |
| Kategorie produktu | USB Hub |




