Delock 62868 USB Hub 4 porty USB-A USB 3.1 Gen1 5 GBit/s černá 62868
Kód: C2895942
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 608,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento hub od Delock lze vložit do otvoru v psacím stolu o průměru 60 mm nebo 80 mm, aby se využil k vedení kabelu k monitoru, klávesnici a myši. Současně nabízí rozbočovač čtyři USB zásuvky typu A. Přes konektor USB 3.0 typu a a konektor USB 2.0 typu a se stává příp. Napájení je zajištěno. Vzdálenost mezi volnými přípojkami nesmí být větší než 20 cm, protože jsou dva kabely navzájem propojeny.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A.
Rozhraní hubu: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A. Přenosová rychlost 5000 Mbit/s
Barva výrobku: černá
Délka kabelu: 0,95 m. zdroj energie: USB. Podporuje operační systémy Windows: Windows 10 Education
Windows 10 Education x64
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise x64,...
Podporuje operační systémy Mac OS X 10.9 Mavericks. Šířka: 80 mm
Hloubka: 80 mm
Výška: 35 mm
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0.95 m |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 80 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Výška | 35 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 4 x |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A |
| Port | 4 porty |
| Specifikace kabelu | USB 3.1 Gen1 |
| Maximální přenosová rychlost | 5 GBit/s |
| Počet výstupů | 4 x |
| Místo použití | externí |
| Kategorie produktu | USB Hub |





