Renkforce RF-6049086 USB Hub 8 portů USB-A USB 3.2 Gen2 10 GBit/s lze spínat jednotlivě, se stavovými LED, s hliníkovým krytem stříbrnočerná RF-HUB-380
Kód: C3024543
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 311,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Každý port lze zapínat nebo vypínat samostatně spínačem; LED kontrolkami můžete zkontrolovat provozní stav.
Vybavení
- Výkonný čip nabízí stále ještě dobrý výkon i tehdy, když se připojí více zařízení
Stavová LED kontrolka pro každý port
Každý port lze nezávisle spínat dotykovým tlačítkem Soft Touch
1x USB-PD nabíjecí port 2,4 A
Pouzdro z hliníkové slitiny, kvalitní eloxování
Optimální rozestup mezi porty pro pohodlné připojování a odpojování
Odpovídá standardu: USB3.2 Gen2
Přenosová rychlost: Maximální teoretická hodnota 10 Gb/s
Zpětně kompatibilní s USB3.1/3.0/2.0/1.1
Ochrana proti přetížení: S omezením proudu přes vstupní port, ochrana proti zkratu
Vlastnosti
- Kryt z hliníkové slitiny
Nezávislý spínač na každém portu
LED indikátor
V souladu se standardem USB3.2 Gen2
Rozsah dodávky
- Hub
Adaptér
DC kabel
.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1 m |
| Barva | stříbrnočerná |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 52 mm |
| Vnější šířka | 136 mm |
| Počet portů pro rychlé nabíjení | 1 |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | lze spínat jednotlivě · se stavovými LED · s hliníkovým krytem |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-A |
| Port | 8 portů |
| Napájení | přes DC vstup |
| Specifikace kabelu | USB 3.2 Gen2 |
| Maximální přenosová rychlost | 10 GBit/s |
| Počet výstupů | 8 x |
| Místo použití | externí |
| Hmotnost | 189 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | USB Hub |







