Manhattan 181167 USB Hub 4 + 3 porty USB-C®, USB-A USB 3.2 Gen2 10 GBit/s s konektorem USB C, s hliníkovým krytem Space Grau 7-Port 10G/5G USB-C / USB-A Hub
Kód: C3630432
Výrobce: Manhattan
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 782,- Kč s DPH
Popis
7portový USB 7 hub s rychlým přenosem dat a 100 W funkcí PD nabíjení pro váš notebook
Rozšiřte možnosti připojení notebooku pomocí tohoto 7 portu USB-C / Manhattan typu A. Velmi rychlý přenos dat, univerzální porty a výkonné nabíjecí funkce v úzkém, mobilním designu.
Univerzální prodloužení portů
Je vybaven třemi USB-C porty a třemi USB-a porty, díky čemuž tento rozbočovač poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete pro mnoho přístrojů, ale chybí ve vašem tenkém pouzdru na notebook. Připojte vaše externí SSD disky, čtečky karet a ethernetový adaptér přes USB-C, zatímco důležité periferní zařízení, jako myš, klávesnice a USB flash disky, můžete nadále připojit přes USB-A.
Bleskově vysoký výkon 10 G.
USB-a a dva USB-C porty podporují technologii USB 3.2 Gen 2 SuperSpeed+ a nabízejí tak přenosové rychlosti až 10 Gbit/s - ideální pro ideal přenos velkých souborů, zálohování dat nebo připojení náročných periferních zařízení bez problematických míst s rychlostí. Jeden USB-C a dva USB-a porty podporují USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed (dříve známý jako USB 3.0), a tím přenosové rychlosti až 5 Gbit/s.
Napájení pro váš notebook
Zůstaňte s USB Power Power Delivery (PD) vždy napájen proudem. Připojte jednoduše nabíječku PD (k dostání od Manhattan) na příslušný port tohoto hubu, aby vám umožnil připojit až 100 W přímo k notebooku, Macbook® nebo zařízení Surface®. Díky tomu odpadá nutnost připojovat samostatné síťové zdroje.
Jednoduchá instalace Plug and Play
Není nutná konfigurace - tento hub nabízí instalaci Plug-and-Play bez ovladače. Je kompatibilní s Windows®, MacOS®, Linux® a Chrome OS™ a umožňuje bezproblémovou integraci se stávajícími zařízeními.
Mobilní design
Odolný kabel o délce 30 cm nabízí dostatečný prostor, tenké hliníkové pouzdro je nejen odolné, ale i atraktivní na psacím stole. Kompaktní konstrukce snadno vejde do vnější přihrádky na notebook. Díky tomu je hub ideální na cesty nebo pro hybridní pracovní prostředí.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10/11
Linux
Chrome OS
MacOS
Vybavení
- Nabíjí notebooky s USB-C Power Delivery (PD) portem až do 100 W Manhattan externí nabíječku PD - k dostání od
Jeden USB-a a dva USB-C porty s přenosovou rychlostí až 10 Gb/s; jeden USB-C a dva USB-a porty s přenosovou rychlostí až 5 Gb/s.
Ideální ideal pro stolní počítače, Ultrabooky™, laptopy, Chromebooky™, MacBooks®, zařízení Surface® a další
Není zapotřebí žádné externí napájení, nabíjecí port USB-C volitelně pro funkci PD
Podporuje „Hot Swapping“ (připojení zařízení v běžícím provozu)
Vlastnosti
- Standardy a certifikáty:
USB 3.2 Gen 2
PD 3.0
Označení CE
FCC
RoHS
REACH
UKCA
Shrnutí:
Přenosové rychlosti: Až 10 Gbit/s.
Výstupní nabíjecí výkon (bez PD): Max. 4,5 W (5,0 v při 0,9 a)
Napětí 300,0 v DC
Izolační odpor: 10 MΩ
Odpor vodiče 5 Ω
USB-C PD nabíjecí port: Max. 100,0 W (20,0 v při 5,0 a)
Nastavení napětí/proudu (max.):
- 5,0 V / 3,0 A
- 9,0 V / 3,0 A
- 12,0 V / 3,0 A
- 15,0 V / 3,0 A
- 19,0 V / 5,0 A
- 20,0 V / 5,0 A
Připojení
1 x 24-pólový USB-C zástrčka
3 x 24-pólový Zásuvka USB-C (2x 10 Gbit/s, 1x 5 Gbit/s)
1 x 16-pólový Zásuvka USB-C (Power Delivery)
3 x 9-pólový USB a zásuvka (1x 10 Gb/s, 2x 5 Gb/s)
Podmínky prostředí
Okolní teplota při provozu: 0 až 50 °C.
Okolní teplota při skladování: -20 až 60 °C.
Vlhkost vzduchu (nekondenzující): 0 až 85 %
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 30 cm |
| Barva | Space Grau |
| Rozměr, hloubka | 13 mm |
| Vnější výška | 169 mm |
| Vnější šířka | 34 mm |
| Vlastnosti přepínače/rozbočovače | s konektorem USB C · s hliníkovým krytem |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-C® · USB-A |
| Port | 4 + 3 porty |
| Napájení | napájení přes USB |
| Specifikace kabelu | USB 3.2 Gen2 |
| Maximální přenosová rychlost | 10 GBit/s |
| Počet výstupů | 7 x |
| Hmotnost | 74 g |
| Kategorie produktu | USB Hub |




