Gainward grafická karta Nvidia GeForce RTX 5050 GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6-RAM PCI-Express, HDMI™, DisplayPort
Kód: C3451911
Výrobce: Gainward
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 020,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníPCI-Express, HDMI™, DisplayPort8 GBGDDR6-RAM s 10000 MHz
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 39.8 mm |
| Vnější výška | 118 mm |
| Vnější šířka | 169.9 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozsah použití NVIDIA | GeForce RTX Gaming |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5050 |
| HDCP | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | PCI-Express · HDMI™ · DisplayPort |
| NVIDIA G-SYNC | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Takt paměti | 10000 MHz |
| Zesílení taktu GPU | 2572 MHz |
| Napájení systému (min.) | 550 W |
| Příkon (max.) | 130 W |
| Připojení paměti | 128 Bit |
| Přenosová rychlost | 20 GBit/s |
| Takt GPU | 2317 MHz |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5050 |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1b |
| Počet slotů | 2 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Dvojité DVI | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| HDCP | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 320 GB/s |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| CUDA jádra | 2560 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8 pin |
| Verze HDCP | 2,3 |








