Asus grafická karta Nvidia GeForce RTX 3050 LP-BRK OC 6 GB GDDR6-RAM PCIe x16 DisplayPort, HDMI™, DVI NVIDIA G-Sync , přetaktovaná, nízký profil
Kód: C3078461
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 811,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníDisplayPort, HDMI™, DVI6 GBGDDR6-RAM s
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 69 mm |
| Vnější výška | 40 mm |
| Vnější šířka | 182 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: DVI | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozsah použití NVIDIA | GeForce RTX Gaming |
| Verze rozhraní | PCI Express 4.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Funkce grafické karty | NVIDIA G-Sync · přetaktovaná · nízký profil |
| Model grafické karty | RTX 3050 |
| HDCP | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ · DVI |
| NVIDIA G-SYNC | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 1537 MHz |
| Napájení systému (min.) | 450 W |
| výstupů pro monitory | 3 |
| Připojení paměti | 96 Bit |
| Přenosová rychlost | 14 GBit/s |
| Takt GPU | 1507 MHz |
| Počet stream procesorů | 2304 |
| Sběrnicový systém | PCIe x16 |
| Operační paměť RAM | 6 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | LP-BRK OC |
| Kategorie produktu | grafická karta |






