Gainward grafická karta Nvidia GeForce RTX 5070 GeForce RTX 5070 12 GB
Kód: C3405630
Výrobce: Gainward
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 23 214,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní12 GB s 14000 MHz
| Technické parametry | |
| Barva | černá · stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 60 mm |
| Vnější výška | 133.1 mm |
| Vnější šířka | 331.9 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5070 |
| VR kombatibilita | Ano |
| Takt paměti | 14000 MHz |
| Zesílení taktu GPU | 2572 MHz |
| Napájení systému (min.) | 700 W |
| Připojení paměti | 192 Bit |
| Takt GPU | 2325 MHz |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5070 |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1b |
| Počet slotů | 3 |
| Osvětlení | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Výška držáku | Hmotnost Full-Height (FH) |
| Typ balení | Box |
| HDCP | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 672 GB/s |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| CUDA jádra | 6144 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16 pin |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální spotřeba energie | 250 W |
| Verze HDCP | 2,3 |

















