Asus grafická karta Nvidia GeForce RTX 5070 Ti GeForce RTX 5070 Ti 16 GB
Kód: C3405677
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 34 943,- Kč s DPH
Popis
Primed for Power
Užijte si výkon prime GeForce RTX 5070 ti, dehesiast GeForce karta se 2,5 Slot designem pro komplexní kompatibilitu a trojnásobného ventilátoru pro optimální cirkulaci vzduchu a optimální chlazení.
Kompaktní provedení. Velké hry.
Pomocí této karty SFF Ready Endusiast GeForce můžete vysoký výkon zabalit do menšího pouzdra. Hledání pouzder, které jsou kompatibilní s kartami SFF Ready Endusiast GeForce pro zachování správné velikosti a optimalizaci vašeho PC obrazu.
Chlazení
Provedení se 2.5 sloty
Prime RTX 5070 ti má 2,5-slotová konstrukce s pečlivě uspořádanými rozložení pro kryt, chladič a teplotní potrubí, aby bylo možné používat tři axiální Tech Axial ventilátory s ventilací na zdi a poskytnout optimální tepelný výkon.
Axiální Axial Tech Upgrade
Tři osvědčené axiální ventilátory Axial Tech disponují menším nábojem, který umožňuje delší křídlo a blokovacím kroužkem, který zvýší tlak vzduchu směrem dolů, a tím zajistí nižší teploty, nižší hluk a vyšší výkon
0 dB technologie
Všechny tři ventilátory se zastaví, pokud teploty GPU jsou nižší než 50 Celsia. Můžete tak hrát méně náročné hry nebo snadno provádět úkoly v relativním klidu. Ventilátory se opět zapnou, když teplota překročí 55 °C, a nastaví rychlostní křivku, která vyvažuje výkon a akustiku pro práci a hru.
Ventilátor s dvojitými kuličkovými ložisky
Různé typy ložisek mají jedinečné výhody a nevýhody. Kuličková ložiska se vyznačují dlouhou životností a mohou být až dvakrát tak dlouho jako kluzná ložiska.
Odvětrávaná zadní deska
Velké větrané otvory v náplni značně zlepšují odvádění tepla a zajišťují, aby GPU zůstal při intenzivních úkolech chladný. Tento proud vzduchu navíc zajišťuje optimální teplotu a zvyšuje výkon, dlouhou životnost a stabilitu tím, že brání přehřátí a tepelné trotling.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní16 GB s
Vlastnosti
- Pohon architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4, SFF Ready GeForce karta pro nadšence, kompatibilní s malými tvarovými kryty a Axial Tech ventilátory mají menší husiáčku, která umožňuje delší křídla a blokovací kroužek, zvýšený tlak vzduchu dolů, teplovodivá podložka Phase-Change-GPU zajišťuje optimální přenos tepla a snižuje teploty GPU pro větší výkon a spolehlivost. design se 2.5 sloty umožňuje větší kompatibilitu s různými Builds při konstantním chladicím výkonu, ventilátor s dvojitým kuličkovým ložiskem vydrží až dvakrát tak dlouho jako standardní kluzná ložiska, s technologií 0dB můžete snadno hrát v relativním režimu vychutnejte si tichou hudbu, se spínačem Dual-Dual-BIOS můžete přepínat mezi profily BIOS „tichý“ a „výkon“, výrobní postup Auto-Extreme pro přesnost a spolehlivost. software GPU Tweak III nabízí intuitivní optimalizaci výkonu, pokroková kontrola tepla a monitorování systému
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 50 mm |
| Vnější výška | 126 mm |
| Vnější šířka | 306 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5070 Ti |
| Napájení systému (min.) | 750 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5070 Ti |
| Hmotnost | 1.17 kg |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1b |
| Počet slotů | 2.5 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Dvojité DVI | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Chladicí technologie | ASUS Axial tech |
| Typ balení | Box |
| HDCP | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 1.82 kg |
| CUDA jádra | 8960 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16 pin |
| Verze HDCP | 2,3 |



















