ASRock Phantom Gaming PG-750G PC síťový zdroj 750 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3410929
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 901,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 750 W
Základní deska konektoru: 20+4 pin ATX konektor
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 13,5 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 150 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 9 |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 100 až 240 V |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Dodávané kabely | CPU, PATA, PCIe, periferní (Molex), periferní (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 100,450 mm |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 65 cm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 67.5 cm |
| Typ ložiska | FDB |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Vypínač ventilátoru | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přepětí Přehřátí Ochrana proti přetížení Zkratka Podpětí |
| ATX verze | 3,1 |
| Typ kabeláže | Plně modulární |




