Chieftec Chieftec EON Series ZPU-400S - Netzteil (intern) PC síťový zdroj 400 W ATX 80 PLUS®
Kód: C3222325
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 003,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 400 W
PCI-Express (6+2 piny) x
Pořadač kabelů
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 0 - 500 W |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 1 |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 400 W |
| Hmotnost | 1.15 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
