Gigabyte AORUS ELITE P1000W 80+ Platinm PC síťový zdroj 1000 W ATX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3348127
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 457,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zabezpečte spolehlivé a efektivní napájení pomocí síťových zdrojů GIGABYTE. Tyto síťové zdroje, které byly vyvinuty pro špičkový výkon a dlouhou životnost, nabízejí stabilní a konstantní energii pro napájení vysoce výkonných systémů. S pokrokovými ochrannými opatřeními a kvalitními komponenty nabízí síťový zdroj GIGABYTE důvěru, kterou potřebujete pro bezproblémové a bezproblémové prožitky v počítači.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 1000 W
PCI-Express (6+2 piny) 6x
Pořadač kabelů 80 PLUS® Platinum
Vlastnosti
- ATX 3.0 a PCIe Gen 5.0 (kompatibilní s ATX 3.1)
80 Plus Platinum certifikováno
100% japonské kondenzátory
Inteligentní ventilátor 120 mm s Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Kompaktní konstrukce
Plně modulární design
Výkonná +12V lišta
OCHRANA OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | kuličkové ložisko |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Výška | 86 mm |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 4 |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 4 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 6 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 6 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 83.3 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 3.08 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 65 cm |
| Účel | PC |
| Konektor disketové mechaniky | Ano |
| PCI Express konektor | Ano |
| Typ ložiska | Kuličková ložiska |
| Vstupní proud | 15 - 6.5 A |
| Formát PSU | ATX |
| Typ balení | Box |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Efektivita | 92 % |
| Doba uchování | 16 ms |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 2 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| Faktor síly | 0.9 |
| Hmotnost včetně balení | 3.72 kg |
| ATX verze | 3,1 |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Certifikace 80PLUS | 80 Plus Platinum |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 125 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 999.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 125 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |







