Corsair HX1200i PC síťový zdroj 1200 W ATX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3410921
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 118,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1200 W 100 - 240 v 47 - 63 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC ATX 80 Plus Platinum
Aktivní 14 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 5 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 8 |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 100 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1200 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 100 až 240 V |
| Hmotnost | 5.02 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Účel | PC |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 15 - 7.5 A |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| ATX verze | 3,1 |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 1200 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Počet napájecích PATA konektorů | 6 |




