Seasonic PC- Netzteil Seasonic Focus-GX-750 ATX3 PC síťový zdroj 750 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3412825
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 848,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 750 W
PCI-Express (6+2 piny) 2x
Pořadač kabelů
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 62 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Tichý režim | Ano |
| Dodávané kabely | AC, CPU, PCIe, periferní (Molex), periferní (Molex) do SATA 3.3, SATA |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Certifikace | CTUVUS, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, Energy Star, RoHS, WEEE, ERP pájka 6, REACH |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 450,810,860 mm |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 65 cm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 470,690 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 75 cm |
| PCI Express konektor | Ano |
| Včetně kabelové spojky | Ano |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 10 - 5 A |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR ERP |
| Certifikáty shody | BSMI CB CCC Označení CE EAC REACH RoHS CTUVus WEEE |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| ATX verze | 3,0 |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 744 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |








