Chieftec BFX-450BS PC síťový zdroj 450 W ATX 80 PLUS® Bronze
Kód: C3414275
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 994,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 450 W 100 - 240 v 47 - 63 Hz
Základní deska konektoru: 20+4 pin ATX konektor
PC ATX 80 PLUS BRONZ
Aktivní 9 cm
Černá, stříbrná
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 125 x 64 x 100 mm |
| Barva | černá · stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 64 mm |
| Vnější šířka | 125 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 0 - 500 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 2 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 3 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 37.5 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 2.5 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Bronze |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 450 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 35 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 250 mm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 150 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 35 cm |
| Délka kabelu disketové mechaniky | 15 cm |
| Vstupní proud | 7 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 1 |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přepětí Přehřátí Ochrana proti přetížení Zkratka Podpětí |
| Faktor síly | 0.9 |
| ATX verze | 2,3 |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 450 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12.5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Typ kabeláže | Nemodulární |




