Cooler Master MPE-6501-ACABW-3BEU PC síťový zdroj 650 W ATX 80 PLUS® Bronze
Kód: C3428698
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 120,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 650 W 200 - 240 v 50/60 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC/server ATX 80 Plus bronz
Aktivní 12 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 4 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 6 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 54 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 19 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 19 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Bronze |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 650 W |
| Napájení | 200 až 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 1.65 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Délka vnějšího kartonu | 570 mm |
| Množství na kartonové balení | 5 Stück(e) |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 50 cm |
| Certifikace | ERP 2014 Lot 3 |
| Účel | PC / server |
| Délka napájecího kabelu SATA | 400,550,700 mm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 550,700,400 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 62 cm |
| Typ ložiska | HDB |
| Vstupní proud | 5 A |
| Počet kartonů na paletu (vzduch) | 32 Stück(e) |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Výška balení | 215 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Certifikáty shody | AŽ Označení CE China Compulsory Certification (CCC) EAC Eidgenössische Communication Commission (FCC) RCM RoHS UKCA |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Efektivita | 88 % |
| Doba uchování | 16 ms |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| Hmotnost včetně balení | 2.05 kg |
| ATX verze | 3,1 |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 648 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Nemodulární |




