MSI 306-7ZPEX11-CE0 PC síťový zdroj 1600 W ATX 80 PLUS® Titanium
Kód: C3428712
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 24 128,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1600 W 100 - 240 V
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC ATX 80 PLUS TITANIUM
13,5 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 190 x 86 x 150 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 190 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 8 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 9 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 8 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 133.3 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 22 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 22 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Titanium |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1600 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Účel | PC |
| Typ ložiska | DBB |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků) | 2 |
| Efektivita | 94 % |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ne |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 1600 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ kabeláže | Plně modulární |



