Chieftec BDK-550FC PC síťový zdroj 550 W ATX 80 PLUS® Bronze
Kód: C3451852
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 137,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 550 W
PCI-Express (6+2 piny) 2x
Pořadač kabelů 80 PLUS® Bronze
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 6 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 45.5 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 2.5 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Bronze |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 550 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 230 V |
| Hmotnost | 1.62 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 65 cm |
| Certifikace | EAC FCC CB |
| Účel | PC / server |
| Délka napájecího kabelu SATA | 150,500 mm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 150,500 mm |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 8 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ERP |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 1 |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přepětí Přehřátí Ochrana proti přetížení Zkratka Podpětí |
| Faktor síly | 0.9 |
| Hmotnost včetně balení | 2.17 kg |
| ATX verze | 2,3 |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 546 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12.5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |








