Seasonic FOCUS-SPX-750 PC síťový zdroj 750 W CFX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3451854
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 881,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 750 W
PCI-Express (6+2 piny) x
Pořadač kabelů 80 PLUS® Platinum
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 125 x 63.5 x 100 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 63.5 mm |
| Vnější šířka | 125 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 6 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 62 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | CFX |
| Provozní napětí | 230 V |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Dodávané kabely | Periferní AC, PCIe (Molex), periferní (Molex) do SATA 3.3, SATA |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 35 cm |
| Certifikace | CTUVUS, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, Energy Star, RoHS, WEEE, ERP pájka 6, REACH |
| Účel | PC |
| Včetně kabelové spojky | Ano |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 10 - 5 A |
| Typ balení | Box |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| PCI Express napájecí konektor (8pin) | 4 |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přepětí Zkratka |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 744 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |





