Cougar CGR GDN-1000 PC síťový zdroj 1000 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3492130
Výrobce: Cougar
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 201,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Síťový zdroj COUGAR Gaming COUGAR GR 1000W ATX3.1/PCIE 5.1 / 80 Plus Gold. Celkový výkon 1000 W, vstupní napětí 100 - 240 v AC, vstupní frekvence 50/60 Hz. Základní deska: 20+4 pin ATX kabel, napájecí deska: 60 cm, síťový kabel SATA: Délka 150,450 mm. Účel: PC, napájecí jednotka (PSU) formfaktor: ATX, 80 Plus certifikace: 80 Plus Gold. Barva: Černá, chlazení: Aktivní, průměr ventilátoru 12 cm.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 1000 W 100 - 240 v 50/60 Hz
Základní deska konektoru: 20+4 pin ATX konektor
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 12 cm
Černá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 150 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Vlastnosti PC napájecího zdroje | ATX 3.1 · PCIe Gen 5.1 |
| Modulární | Ano |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 1 |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 9 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.4 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 83.3 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 100 až 240 V/AC |
| Hmotnost | 2.25 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |










