Corsair CORSAIR SF Series SF850 - Netzteil (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V PC síťový zdroj 850 W SFX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3533511
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 330,- Kč s DPH
Popis
Síťový zdroj Corsair SF série SF850 je výkonná a spolehlivá volba pro PC nadšence a profesionály. S certifikací 80 Plus Platinum nabízí výjimečnou energetickou účinnost, která snižuje provozní náklady a znečištění. SF850 je vybaven 92 mm ventilátorem s kapalinovými dynamickými sklady, který zajišťuje tichý provoz a efektivní chlazení, což je was ještě zesíleno režimem ventilátoru Zero RPM pro tichý výkon s nízkou až střední zátěží. Plně modulární design umožňuje čisté a organizované uspořádání a nabízí flexibilitu s mnoha typy a délkami kabelů. Bezpečnost je nejvyšší prioritou a SF850 nabízí mnoho ochranných funkcí, které chrání před přehřátím, přetížením, přepětím a mnohými dalšími. Ať už pro herní nastavení nebo profesionální pracovní stanici, kompatibilita SF850 se standardy ATX12V 2.31/ EPS12V 2.92 zajišťuje také napájení náročných systémů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 850 W 100 - 240 v 47 - 63 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC SFX 80 Plus Platinum
Aktivní 9,2 cm
Černá
Vlastnosti
- Certifikace 80 Plus Platinum pro vysokou energetickou účinnost
Ventilátor 92 mm s nulovými otáčkami pro tichý provoz
Plně modulární kabel pro flexibilní a čistou konstrukci
Komplexní bezpečnostní funkce pro bezpečnost komponentů
Kompatibilní se standardy ATX12V 2.31/EPS12V 2.92
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 1250 x 635 x 100 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 635 mm |
| Vnější šířka | 1250 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Vlastnosti PC napájecího zdroje | ATX 3.1 · PCIe Gen 5.1 |
| Modulární | Ano |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 3 |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 70.8 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 850 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | SFX |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Tichý režim | Ano |
| Dodávané kabely | AC, CPU, PATA, PCIE, SATA |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 30 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 445 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 40 cm |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 10-5 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Typ balení | Box |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| ATX verze | 3,1 |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 850 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Počet napájecích PATA konektorů | 1 |














