BeQuiet POWER ZONE 2 PC síťový zdroj 1200 W ATX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3644625
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 320,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Power Power Zone 2 1200W je síťový zdroj Platinum s certifikací 80 Dva 12V kabel 2x 6 s 90° připojením, kompatibilta PCIe 5.1/ATX 3.1 podporují Power Power Zone 2 nejnovější grafické karty a jsou spolehlivou investicí do budoucnosti.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Certifikace účinnosti 80 Plus® Platinum a Cybenetics Platinum (až 94.3 %)
Pasivní Zero-RPM chlazení
Ventilátor běží 2-5 minut, aby se zabránilo neustálému rušení startováním
Ventilátor PURE Wings 3 140 mm pro tiché a efektivní chlazení
Kabel zahnutý o 90°, kompatibilita 12V-2x6 a PCIe 5.1/ATX 3.1
Vynikající regulace napětí a stabilita díky LLC technologii
Jedinečný vzhled s nezaměnitelným Mesh designem
Vysoce výkonný kabel 12 V.
Návrh výrobku, návrh a kontrola kvality v Německu
Rozsah dodávky
- Připevňovací šrouby
Stahovací pásky
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 160 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 160 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Vlastnosti PC napájecího zdroje | ATX 3.1 |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 1 |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 1 |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 1 |
| Počet připojení proudu, 4+4pin ATX/EPS 12 V | 1 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 7 |
| Provozní hluk (max.) | 25.5 dB |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 100 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1200 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 1.88 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Včetně šroubů | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95 % |
| Maximální výkon | 1270 W |
| Maximální vstupní proud (při 110 V) | 15 A |
| Maximální vstupní proud (při 220 V) | 7.5 A |
| Šířka přepravního kartonu | 26.5 cm |
| Délka přepravního kartonu | 43 cm |
| Výška přepravního kartonu | 34 cm |
| Hmotnost přepravního kartonu | 14.9 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 4 Stück(e) |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 550,700,850,1000 mm |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 70 cm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 1000 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 60 cm |
| Typ ložiska | Pušky |
| Včetně kabelových vázacích spon | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Jazyky návodu | Němčina Angličtina Španělština Francouzština polština Ruština Ukrajinština |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR ERP Triman |
| Typ balení | Box |
| Napájecí konektory PCI Express (12 kolíků) | 2 |
| Počet +12V lišt | 1 |
| Certifikáty shody | BSMI CB CCC Označení CE Eidgenössische Communication Commission (FCC) RCM RoHS TÜV mark UKCA WEEE |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Efektivita | 92.7 % |
| Doba uchování | 20.42 ms |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 85 % |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Surge & inrush Podpětí |
| Faktor síly | 0.97 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 3.5 kg |
| CPU P4 konektor (4pin) | 1 |
| ATX verze | 3,1 |
| EPS verze | 2.92 |
| Rychlost ventilátoru | 0 - 2100 RPM |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 1200 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |





