Cooler Master ELITE GOLD 1000FM PC síťový zdroj 1000 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3728536
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 520,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Prezentujeme síťový zdroj ELITE GOLD 1000 ATX 3.1 s podporou PCIe 5.1. Elite Gold 1000 nabízí zlatý výkon 80 Plus a tichý ventilátor s kluznými ložisky Rifle, což was zajišťuje prvotřídní výkon pro nejrůznější počítačové skříně a každodenní použití.
Vylepšená aktualizace designu navíc vylepšuje zážitek uživatelů a vede k napájecímu zdroji, který je vysoce účinný i spolehlivý.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 1000 W
PCI-Express (6+2 piny) 3x
80 PLUS® Gold
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Verze ATX | ATX 3.1 |
| Vlastnosti PC napájecího zdroje | ATX 3.1 |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 1 |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 1 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 83.3 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 100 až 240 V |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |





