Cooler Master ELITE GOLD 1200FM PC síťový zdroj 1200 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3728537
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 133,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Prezentujeme síťový zdroj ELITE GOLD 1200 ATX 3.1 s podporou PCIe 5.1. Elite Gold 1200 nabízí zlatý výkon 80 Plus a tichý ventilátor s kluznými ložisky Rifle, což was zajišťuje prvotřídní výkon pro nejrůznější počítačové skříně a každodenní použití.
Vylepšená aktualizace designu navíc vylepšuje zážitek uživatelů a vede k napájecímu zdroji, který je vysoce účinný i spolehlivý.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 1200 W 100 - 240 v 50/60 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 13,5 cm
Černá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 150 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Verze ATX | ATX 3.1 |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 6 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 9 |
| Max. proud při -12 V/DC | 3.6 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 100 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 22 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 22 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1200 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| Certifikace | CTUV us, CB, CE, CE, FCC, BSMI, EAC, RCM, UKCA, ROHS2.0, REACH |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 500,600,700 mm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 500,600,700 mm |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 7.5 - 15 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků) | 1 |
| Délka kabelu napájecích konektorů PCI Express (12+4 kolíků) | 600 mm |
| Počet +12V lišt | 1 |
| Počet konektorů EPS | 2 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Efektivita | 90 % |
| Doba uchování | 16 ms |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| ATX verze | 3,1 |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 1200 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |



