Lian Li EDGE GOLD 1000 80 PLUS Gold PC síťový zdroj 1000 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3730708
Výrobce: Lian Li
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 814,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Výkonný síťový zdroj ATX-3.1 s 1.000 W, L-hranným designem pro Dual Chamber pouzdro,
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Tvar ve tvaru L usnadňuje uspořádání kabelů pro pouzdro Dual Chamber
Odnímatelný rozbočovač USB a PWM pro větší flexibilitu
Vysoká energetická účinnost s zlatou certifikací
Ocelové pouzdro s Mesh panelem a odnímatelným prachovým filtrem pro snadné čištění
Ventilátor 120 mm s polopasivním režimem pro tichý provoz
Bezpečné napájení: Standard PCIe-5.1 pro GPUs s dvoubarevným 12VHPWR
Rozsáhlé ochranné obvody: OVP, UVP, SCP, OPP, OTP a OCP
Plně modulární, s samostatně prázdnými připojovacími kabely a s kabelovými čepech
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 86 x 150 x 182 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 182 mm |
| Vnější výška | 150 mm |
| Vnější šířka | 86 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Verze ATX | ATX 3.1 |
| Modulární | Ano |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 3800 g |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |



