Micro Star International Computer MPG VELOX 100P AIRFLOW midi tower PC skříň černá
Kód: C2842086
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 296,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Tvarový faktor: MIDI towerTyp: PCBarva výrobku: černá. Nainstalovaný zadní ventilátor: 1x 120 mmPodporované průměry ventilátoru (nahoře): 120,140 mmPodporovaná horní velikost ventilátoru 120,140,240,280,360 mm. Podporované velikosti disku: 2.5,3.5". Šířka: 231 mmHloubka: 474 mmVýška: 490 mm
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 231 x 490 x 474 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 474 mm |
| Vnější výška | 490 mm |
| Vnější šířka | 231 mm |
| Výška | 490 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Externí šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 8.7 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |





