Corsair 5000D RGB midi tower PC skříň bílá
Kód: C2937431
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 904,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Tvarový faktor: MIDI tower
Typ: PC
Barva: Bílá. Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5". Šířka: 245 mm
Hloubka: 520 mm
Výška: 520 mm
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 245 x 520 x 520 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 520 mm |
| Vnější výška | 520 mm |
| Vnější šířka | 245 mm |
| Výška | 520 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 4 |
| Externí šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 13.8 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |







