MSI MAG Forge 320R Airflow micro tower PC skříň bílá
Kód: C3326766
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 876,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Mikro věž PC hraní
micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5" HDD/SSD Combo pouzdro
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okénko osvětlení multi tvrzený (s) skleněný panel(y) filtr proti prachu
Síť, plast
Bílá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 472.5 x 498 x 210 mm |
| Barva | bílá |
| Kontrolní LED diody | Ano |
| Rozměr, hloubka | 210 mm |
| Vnější výška | 498 mm |
| Vnější šířka | 472.5 mm |
| Výška | 498 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | micro tower |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 3.2 (Gen 1x1) |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Externí šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 7.05 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ne |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Kombo HDD/SDD rám | Ano |
| Model | PC |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX Mini ITX |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Hmotnost včetně balení | 8.35 kg |
| Instalované přední ventilátory | 2x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Vestavěný displej | Ne |
| Vhodné pro | Gaming |
| Pozice napájecího zdroje | Podlahy |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Umístění osvětlení | Kapesní ventilátor |


