AZZA Tiara 501B midi tower PC skříň černá
Kód: C3369657
Výrobce: AZZA
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 065,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC
ATX, ITX, MICRO ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 3.5" SSD tvarový faktor 2.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 4 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okna tvrzený/skleněná podložka/tvrzené filtry proti prachu
Ocel, tvrzené sklo
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 225 x 482 x 420 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 420 mm |
| Vnější výška | 482 mm |
| Vnější šířka | 225 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Materiál | ocel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX · ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 4 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 6.38 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Podporované velikosti předních chladičů | 240,280 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 280,360 mm |
| Formát SSD | 2.5" |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Tlačítko ovládání RGB | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Instalované boční ventilátory | 3x: 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Pozice napájecího zdroje | Podlahy |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17 cm |
| Maximální délka grafické karty | 40 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |




