Corsair 9000D iCUE LINK Full Tower PC skříň černá
Kód: C3375199
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 002,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Full Tower PC
ATX
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 6 počet 3,5" rozšiřujících šachet: 5
Boční průhled Anti-prachový filtr
Ušlechtilá ocel, tvrzené sklo
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 307 x 698 x 698 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 698 mm |
| Vnější výška | 698 mm |
| Vnější šířka | 307 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 4 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | Full Tower |
| Materiál | nerezová ocel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 6 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 5 |
| Hmotnost | 34.4 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120,140,240 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,140,200,240,280,360,420,480 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,140,240,280,360,400,420,480 mm |
| Podporované velikosti bočních chladičů | 240,360 mm |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140,200 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140,200 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 2 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 8 |
| Boční okno | Ano |
| Počet interních 3,5" pozic | 2 |
| Maximální výška CPU chladiče | 18 cm |
| Maximální délka grafické karty | 40 cm |
| Počet expanzních slotů | 10 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 22.5 cm |







