Corsair CC-9011312-WW midi tower PC skříň černá boční okno, prachový filtr
Kód: C3386608
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 512,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5" SSD s formovacím faktorem 2.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 4 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okna tvrzený/skleněná podložka/tvrzené filtry proti prachu
Plast, ocel, tvrzené sklo
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 23.9 x 48.6 x 49 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 49 cm |
| Vnější výška | 48.6 cm |
| Vnější šířka | 23.9 cm |
| Rozhraní na předku | USB-C™ (USB 3.2 Gen 2) · USB 3.2 (Gen 1x1) · kombinované na sluchátka/mikrofon (jack 3,5 mm) |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Materiál | plast · ocel |
| Vlastnosti PC pláště | boční okno · prachový filtr |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | E-ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 4 |
| Interní slot 6.4 cm (2.5") | 4 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 10.38 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120,140 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 240,280,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240,280,360 mm |
| Formát SSD | 2.5" |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Podporované velikosti bočních chladičů | 240,280,360 mm |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140,200 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 2 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17 cm |
| Maximální délka grafické karty | 43 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 22 cm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
