BeQuiet LIGHT BASE 900 DX White Full Tower PC skříň bílá
Kód: C3387027
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 297,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Light Base 900 DX White nabízí dostatek místa pro téměř všechny PC komponenty, což was tvůj ultimativní show Case.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Full Tower PC hraní
ATX, EATX, MICRO ATX, MINI-ATX, XL-ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Vlastnosti
- Dechberoucí panoramatický výhled na všechny komponenty
Působivé osvětlení z každého úhlu s masivním LED pásy ARGB
Díky intuitivnímu ovládání lze heslo v sekundách inverzní nebo horizontálně umístit
Mimořádně velkorysé rozměry až pro 2 současně integrované 420 mm radiátory a základní desky E-ATX
Přizpůsobitelný držák grafických karet brání jejich snížení i u těch největších grafických karet
Podporuje základní desky s konektorovým designem Backside
2 ARGB a huby ventilátoru s celkem 12 porty
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 4 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 1
Boční okno osvětlení Multi Anti-prachový filtr
Akrylonitril-butadienstyren (ABS), sklo, ocel
Bílá
Rozsah dodávky
- Sada šroubů (montáž HDD/SSD/MB)
Rozpěrka
Stahovací pásky
VGA držák
VGA držák pro invertované uspořádání
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 327 x 484 x 532 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 532 mm |
| Vnější výška | 484 mm |
| Vnější šířka | 327 mm |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | Full Tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 4 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 1 |
| Hmotnost | 16.8 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120,140 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,240,280,360,420 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX PS2 |
| Podporované velikosti spodních ventilátorů | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Podporované velikosti bočních chladičů | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 17.7 kg |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 19 cm |
| Maximální délka grafické karty | 49.5 cm |
| Počet expanzních slotů | 8 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 22.5 cm |
| Umístění osvětlení | Přední strana |










