MSI 120A Airflow midi tower PC skříň černá, transparentní
Kód: C3414291
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 231,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5" HDD/SSD Combo pouzdro
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 3 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okénko osvětlení multi tvrzený (s) skleněný panel(y) filtr proti prachu
Síť, omítka
Černá, transparentní
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 210 x 498 x 411.6 mm |
| Barva | černá · transparentní |
| Rozměr, hloubka | 411.6 mm |
| Vnější výška | 498 mm |
| Vnější šířka | 210 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 3 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 6 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| LED indikátory | Ano |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,240 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,240 mm |
| Kombo HDD/SDD rám | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 6.96 kg |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované horní ventilátory | 2x: 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Pozice napájecího zdroje | Podlahy |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Umístění osvětlení | Kapesní ventilátor |




