Chieftec AZ-01B-OP mini tower PC skříň černá
Kód: C3414316
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 517,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
CHIEFTEC pro Mini představuje moderní PC skříň m-ATX Mini-Tower s nadčasovým elegantním kartáčovaným předním panelem, doplněným o vnitřní uspořádání s moderním uspořádáním pro optimální kompatibilitu hardwaru a chlazení. CHIEFTEC pro Mini je vybaven přídavnými zvukovými izolačních materiály na bočních a čelním krytu, které umožňují optimální hladinu hluku, zatímco celkem 8 možných bodů pro montáž ventilátorů umožňuje flexibilní nastavení chlazení. Pro Mini je připraven nabídnout zákazníkům ideální kombinaci výkonu, hladiny hluku a kvalitního designu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Mini tower PC
micro ATX, Mini-ITX, UATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 1
Filtr proti prachu
Černá
Vlastnosti
- Moderní elegantní design
Zvukově izolačních materiálů
1x 120mm PWM ventilátor
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 212 x 420 x 360 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 360 mm |
| Vnější výška | 420 mm |
| Vnější šířka | 212 mm |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | mini tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 1 |
| Hmotnost | 5.15 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ne |
| Podporované velikosti předních chladičů | 240,280,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240,280 mm |
| Tloušťka materiálu | 0.6 mm |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ne |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Rozšiřující sloty (celá výška) | 4 |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 6 kg |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ne |
| Počet interních 3,5" pozic | 1 |
| Maximální výška CPU chladiče | 16.5 cm |
| Maximální délka grafické karty | 33 cm |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 3 |












