Cooler Master E301-KGNN-S00 mini tower PC skříň černá
Kód: C3414335
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 727,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Mini tower PC
ITX, micro ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 1 počet 3,5" rozšiřujících šachet: 1
Boční okno osvětlení Multi Anti-prachový filtr
Plast, ocel, tvrzené sklo
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 203.5 x 430 x 390 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 390 mm |
| Vnější výška | 430 mm |
| Vnější šířka | 203.5 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | mini tower |
| Materiál | plast · ocel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 1 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 1 |
| Objem | 34.13 l |
| Hmotnost | 5.42 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,140 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,140,240,280 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Napájecí kryt | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 6.33 kg |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16.4 cm |
| Maximální délka grafické karty | 36.5 cm |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Maximální délka PSU | 16 cm |
| Umístění osvětlení | Kapesní ventilátor |




