Phanteks O11VPX midi tower pouzdro, herní pouzdro, PC skříň černá
Kód: C3414580
Výrobce: Phanteks
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 157,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kompaktní Dual Chamber MIDI tower
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompaktní Dual Chamber MIDI tower
Vyvinuto Lian li a PCMR
Tři strany s bezešvým temperovaným Glass
Vlastnosti
- Náhradní kryt pro lepší chlazení
3 x 360 mm radiátory současně
Ventilátor až 11x 120 mm
1x USB-C 3.1 a 2x USB-a 3.0 na předním panelu
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 288 x 446 x 448 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 448 mm |
| Vnější výška | 446 mm |
| Vnější šířka | 288 mm |
| Rozhraní na předku | Audio-Line-in · Audio-Line-out |
| Rozhraní: USB 3.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Tvarový faktor | ATX · E-ATX · Micro-ATX · Mini-ITX |
| Interní slot 6.4 cm (2.5") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 11350 g |
| Kategorie produktu | pouzdro |





