Cooler Master MF600-SGNN-S00 midi tower PC skříň stříbrná
Kód: C3428736
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 026,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC
ATX, ITX, MICRO ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 5 počet 3,5" rozšiřujících šachet: 5
Boční průhled Anti-prachový filtr
Hliník, SGCC, tvrzené sklo
Stříbrná
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 261 x 544 x 531 mm |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 531 mm |
| Vnější výška | 544 mm |
| Vnější šířka | 261 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Materiál | hliník |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX · ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 5 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 5 |
| Objem | 73.6 l |
| Hmotnost | 12 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,140,240,280,360,420 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240,280,320 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Podporované velikosti bočních chladičů | 240,280,360,420 mm |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 140 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140,180,200 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140,180,200 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120,140,180,200 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 1 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 19 cm |
| Maximální délka grafické karty | 48.5 cm |
| Počet expanzních slotů | 8 |
| Maximální délka PSU | 23.5 cm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
