Chieftec AS-02B-TG-OP midi tower PC skříň černá 1 předinstalovaný ventilátor, boční okno
Kód: C3439001
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 328,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
CHIEFTEC AS-02B-TG-OP nabízí elegantní a decentní design předního panelu, který je optimalizován pro efektivní chlazení. Kromě toho má boční stěnu z tvrzeného skla na levé straně a předinstalovaný 120 mm PWM ventilátor na zadní straně. CHIEFTEC AS-02B-TG-OP nabízí zákazníkům kombinaci elegance a kvalitního designu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Sada šroubů
.
1x 120 mm PWM ventilátor (vzadu)
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 215 x 485 x 390 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 390 mm |
| Vnější výška | 485 mm |
| Vnější šířka | 215 mm |
| Rozhraní na předku | USB-C® · USB 3.0 · USB 2.0 · HD audio · zásuvka mikrofonu |
| Rozhraní: USB 3.0 (základní deska) | 1 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Vlastnosti PC pláště | 1 předinstalovaný ventilátor · boční okno |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Tvarový faktor | Mini-ITX · Micro-ATX · ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Interní slot 6.4 cm (2.5") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 5.3 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |







