Fractal Design Epoch midi tower PC skříň, herní pouzdro bílá
Kód: C3451876
Výrobce: Fractal Design
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 376,- Kč s DPH
Popis
Moderní design
Svůj systém můžete bezdrátově integrovat do herní stanice díky designu s jasnými liniemi, inteligentním vnitřním prostorem a rafinovanými detaily, jako je laserové hliníkové logo.
Včetně výkonných ventilátorů
Obsahuje tři výkonné ventilátory s 12 lopatkami ventilátoru LCP a pravými FDB ložisky pro lepší chlazení a tichý provoz.
Vynikající proudění vzduchu
Efektivně chladí vaše High-end komponenty díky inteligentnímu vnitřnímu layoutu a vzduchopropustným mezním panelům na horní a přední straně pro vysoký proud vzduchu.
Vhodná pro hraní her
Výkonný herní systém s místem pro grafické karty o délce až 372 mm s předvětráním nebo 345 mm s čelním tuhým zařízením.
Snadný přístup
Užijte si komfortní a jednoduchý stavební zážitek s přístupem bez použití nářadí, včetně odnímatelných panelů na přední a horní straně.
Kompatibilita s chladičem
Epch podporuje až 240 mm velké radiátory na horní straně nebo až 360 mm velké radiátory na přední straně a CPU vzduchové chladiče o výšce až 170 mm.
Čistá povrchová úprava
Lepí váš systém elegantně díky chytrému vnitřnímu prostoru a jednoduchému uspořádání kabelů s kabelovými průchodkami a stahovacími pásky.
Moderní I/o
Připojte své přístroje bez námahy přes I/o panel s 20 Gbit/s USB typ C připojením, dvěma konektory USB a a jednou kombinovanou audio/mikrofonní zásuvkou.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5" SSD tvarový faktor 2.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okna tvrzený/skleněná podložka/tvrzené filtry proti prachu
Ocel, tvrzené sklo
Bílá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 215 x 469 x 447 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 447 mm |
| Vnější výška | 469 mm |
| Vnější šířka | 215 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Materiál | ocel · sklo |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX · Micro-ATX · Mini-ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 7.81 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 280,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 9.36 kg |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17 cm |
| Maximální délka grafické karty | 37.2 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Maximální délka PSU | 25.5 cm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
















