BeQuiet be quiet! Geh Pure Base 501 DX White midi tower PC skříň bílá
Kód: C3530787
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 208,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC
ATX, micro ATX, Mini-ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 5 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okno osvětlení Multi Anti-prachový filtr
Akrylonitril-butadienstyren (ABS), sklo, ocel
Bílá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 231 x 463 x 450 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 450 mm |
| Vnější výška | 463 mm |
| Vnější šířka | 231 mm |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Hlučnost (max.) | 21.9 dB |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 5 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Objem | 24.4 l |
| Hmotnost | 7.9 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120,140 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,140,240,280,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,240 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX PS2 |
| Spotřeba ventilátoru | 3.6 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | Triman |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 9.2 kg |
| Instalované přední ventilátory | 1x: 140 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Instalované horní ventilátory | 1x: 140 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 140 mm |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální délka grafické karty | 36.8 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 20 cm |
| Umístění osvětlení | Přední strana |
| Maximální proud vzduchu | 57.4 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 0.96 mmH2O |






