Corsair AIR 5400 RS-R ARGB midi tower PC skříň černá
Kód: C3531704
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 462,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 3.5" SSD tvarový faktor 2.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 1
Boční okénko osvětlení multi tvrzený (s) skleněný panel(y) filtr proti prachu
Ocel, tvrzené sklo
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 340 x 467 x 470 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 470 mm |
| Vnější výška | 467 mm |
| Vnější šířka | 340 mm |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Materiál | ocel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX · E-ATX · Micro-ATX · Mini-ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 1 |
| Hmotnost | 16.9 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 240,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 360 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Podporované velikosti spodních ventilátorů | 240,360 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Instalované spodní ventilátory | 3x: 120 mm |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 18 cm |
| Maximální délka grafické karty | 36 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Maximální délka PSU | 20 cm |
| Umístění osvětlení | Kapesní ventilátor |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
