Cougar CFV235 midi tower PC skříň černá 4 předinstalované ventilátory, integrované osvětlení, boční okno, prachový filtr
Kód: C3538031
Výrobce: Cougar
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 171,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kryt COUGAR Midi-Tower, Vision CF černá. Tvarový faktor: MIDI tower, typ: PC, barva produktu: Černá. Typ displeje: LCD, úhlopříčka obrazovky 23,3 cm (9.16"), rozlišení displeje: 1920 x 462 pixelů. Nainstalovaný ventilátor na boční straně: 2x 120 mm, průměr podporovaný postranní ventilátor: 120 mm, nainstalovaný zadní ventilátor: 1x 120 mm. Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5". Šířka: 235 mm, hloubka: 460 mm, výška: 493 mm.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, CEB, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okénko osvětlení multi tvrzený (s) skleněný panel(y) filtr proti prachu
Sklo
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 235 x 493 x 460 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 460 mm |
| Vnější výška | 493 mm |
| Vnější šířka | 235 mm |
| Rozhraní na předku | USB-C® · USB 3.2 (Gen 1x1) · kombinované na sluchátka/mikrofon (jack 3,5 mm) |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Charakteristiky krytu | integrovaný displej · se spínačem |
| Vlastnosti PC pláště | 4 předinstalované ventilátory · integrované osvětlení · boční okno · prachový filtr |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Tvarový faktor | ATX · CEB · Micro-ATX · Mini-ITX |
| Interní slot 6.4 cm (2.5") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 10 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |






