ORICO K20 mini Pouzdro pro SSD M.2 USB-C® USB 3.2 (Gen 2x2) 20 GBit/s M.2 PCIe 2230 K20Mini
Kód: C3413350
Výrobce: ORICO
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 116,- Kč s DPH
Popis
Mimořádně tenký a přenosný:
S 7,5 mm tenkým krytem, 45 g lehkým designem a kompaktní velikostí je ideální pro použití na cestách, aniž by bylo nutné blokovat kameru vašeho telefonu.
Inovativní magnetický design:
Je vybaven silnými magnety N52 a magnetickou silou 18N, lze jej bezpečně upevnit na zadní stranu telefonu a umožňuje snadné snímání videa jednou rukou.
Minimalistická estetika:
Vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny s rafinovanou povrchovou úpravou, která spojuje eleganci se jednoduchostí do tenkého designu inspirovaného společností Apple.
Paměť s velkou kapacitou:
Podporuje záznam a ukládání videa 4K ProRes, k dispozici v možnostech 512 GB, GB, 1 TB a 2 TB, aby byly splněny všechny vaše požadavky na soubory s vysokým rozlišením.
Vysoká rychlost a kompatibilita:
Přenosová rychlost 2050 MB/s a bezešvá kompatibilita se zařízeními Mac OS, Windows a Android umožňují efektivní využití více zařízení.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 68 x 7.5 x 60 mm |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 60 mm |
| Vnější výška | 7.5 mm |
| Vnější šířka | 68 mm |
| Vhodný pro (SSD) | 2230 |
| Připojení pevného disku | M.2 PCIe |
| Charakteristiky krytu | univerzální |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® USB 3.2 (Gen 2x2) |
| Materiál | Slitina hliníku |
| Napájení | napájení přes USB |
| Vlastnosti paměťového média | výkonná technologie 3D NAND |
| max. Podporovaná kapacita pevného disku | 2 TB |
| Přenosová rychlost | 20 GBit/s |
| Hmotnost | 39 g |
| Kategorie produktu | Pouzdro pro SSD M.2 |















