AMD Epyc 9384X 32 x 3.1 GHz 32-Core procesor Socket (PC): AMD SP5 320 W
Kód: C3062049
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 140 543,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Rozsah dodávky
- Procesor AMD EPYC™ 938X
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 32 x 3.1 GHz / max. 3.9 GHz |
| Počet jader procesoru | 32 x |
| Level 3 Cache | 768 MB |
| Série procesorů | AMD Epyc |
| Příkon (max.) | 320 W |
| Turbo frekvence (max.) | 3.9 GHz |
| Frekvence procesoru | 3.1 GHz |
| Typ procesoru | 32-Core |
| Socket (PC) | AMD SP5 |
| Procesor/model | 9384X |
| Kategorie produktu | procesor |
