AMD Epyc 7203 16 x 2.4 GHz 16-Core procesor Socket (PC): AMD SP3 130 W
Kód: C3062055
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 017,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
AMD Infinity Guard pomáhá minimalizovat potenciální útočné plochy při spouštění a spouštění softwaru a při přístupu k citovým datům díky AMD Infinity architektuře.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Procesor AMD EPYC™ 7203
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 16 x 2.4 GHz / max. 3.4 GHz |
| Počet jader procesoru | 16 x |
| Level 3 Cache | 64 MB |
| Série procesorů | AMD Epyc |
| Příkon (max.) | 130 W |
| Turbo frekvence (max.) | 3.4 GHz |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Typ procesoru | 16-Core |
| Socket (PC) | AMD SP3 |
| Procesor/model | 7203 |
| Kategorie produktu | procesor |
