AMD Athlon 3000G 2 x procesor Socket (PC): AMD AM4 35 W
Kód: C3345868
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 007,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD Athlon 3000G 3,5 GHz
4 MB L3 PATICE AM4
Počet procesorových jader: 2 14 nm 64 bit 35 W.
Vestavěný grafický adaptér AMD Radeon Vega 3
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 2 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Série procesorů | AMD Athlon |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 3.5 GHz |
| Příkon (max.) | 35 W |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 3000G |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 4 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Oblast trhu | Stolní |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2667 MHz |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 3,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |

