Renkforce PC Tuning-Kit AMD Ryzen 5 9600X 5.40 GHz 16 GB DDR5-RAM ATX
Kód: C3324656
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 20 463,- Kč s DPH
Popis
S touto sadou pro upgrade od Renkforce získáte kompletní vybavení pro váš počítač. Je efektivním nástrojem pro zvýšení výkonu vašeho stolního počítače. Skládá se ze základní desky, procesoru, operační paměti a chladiče procesoru a je již plně sestavená (věžový chladič si musíte domontovat sami). Výměnou komponent, které jsou rozhodující pro výkon PC, se PC dostane na nejnovější technickou úroveň. Každá sada je po montáži podrobena podrobnému testu a perfektně seřídí, čímž nabízí maximální výkon.
Zbrusu nový AMD Ryzen 5 9600X (Granite Ridge) na AMD ZEN 5 architecturu je postaven v nejnovějším FinFET Verharen a nabízí 6 procesorových jader (12 Thrads) a podporuje max. Zvyšující takt až 5.4 GHz.
Procesor AMD je speciálně zapojen pro přetaktování a má základní taktování L1-Cache 480 KB, L2-Cache 6 MB a L3-Cache 32 MB)
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Procesor AMD Ryzen 5 9600X (6 x 3.9/5.4 GHz)
Základní deska Gigabyte GA-B650 Gaming X AX, ATX deska
Operační paměť 16 GB DDR5 (1x 16 GB modul) (lze rozšířit až na 256 GB GB (4x 64 GB))
Integrovaná AMD Radeon™ Graphics s technologií RDNA2 (2 jádra / 2200 MHz)
1x PCI express PCIe 4.0 x16 slot pro vaši grafickou kartu
2,5G gigabitové LAN, 7.1 HD audio a WiFi 6e (ax) 2.4/5/6 GHz a Bluetooth 5.2/5.3
3x přípojka SSD PCIe 4.0 x4 M.2
1x USB 3.2 Gen 2 Type C® port, 1x USB 3.2 Gen 2 typ a port (red), 3 x USB 3.2 Gen 1 porty
Velmi kvalitní chladič procesoru
Zvýšení výkonu PC
Sladěné součásti
Kompletně sestaveno a testováno
Rozsah dodávky
- Sada pro tuning PC
- Návod k montáži PC
- Shield I/o
- SATA Kabel
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 6 x 3.9 GHz / max. 5.40 GHz |
| Rozhraní: DDR5 | 4 x |
| Počet jader procesoru | 6 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 2 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 3 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář · design · hraní her · domácnost · média |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | audio, 7.1 (3,5 mm jack) |
| Čipová sada základní desky | AMD® B650 |
| Vlastnosti základní desky | Dodávka vč chladiče procesoru |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | AMD |
| Série procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Základní deska | Gigabyte GA-B650 Gaming X AX |
| Takt paměti | 5600 MHz |
| Turbo frekvence (max.) | 5.40 GHz |
| Frekvence procesoru | 3.9 GHz |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: PCIe x4 (základní deska) | 1 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 3 x |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Zvuková karta na základní desce | 7.1 HD |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 2 x |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Socket (PC) | AMD AM5 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | AMD Radeon |
| Procesor/model | 9600X |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 32 MB |
| Kategorie produktu | PC Tuning-Kit |

